O mnie

Krzysztof Ruba  
Pilot wypraw, specjalista ds. turystyki, geograf, kartograf GIS, trener Holistycznej Szkoły Trenerów, trener met. Biegun M.Kamińskiego, sternik morski, instruktor jogi (rys 200 yoga alliance).

 

Od 6 lat pilotuje i tworzy wyjazdy po Ameryce Łacińskiej, Afryce Północnej i Europie.

Miłośnik przyrody i wyjazdów z namiotem. Interesuje się kulturami pierwotnymi Ameryki i Europy. Pracę dyplomową pisał o Amazonii.

Uwielbia salsę, bachatę oraz dźwięki afrykańskich i aborygeńskich  instrumentów. Pasjonuje się żeglarstwem. Amerykę Południową kocha za otwartość mieszkańców i pozytywne nastawienie.

Dużo uwagi i czasu poświęca na rozwój osobisty, metody coachingowe i terapeutyczne które wzbogacają jego życie. Dlatego inspiruje go łączenie podróży i rozwoju osobistego.

 

„Ktoś mądry kiedyś powiedział, że to więzi są życiodajne. Nauczyłem się że to prawda, to co najważniejsze wydarza się pomiędzy nami. Dlatego rozwój osobisty jest tak dla mnie ważny. Aby móc w pełni odczuwać i to wyrażać.

Osobiście lubię słyszeć szum deszczu padającego na tropik namiotu. Szczególnie gdy jest on rozbity w pięknym krajobrazie a ja zasypiam po całym dniu bogatym w wrażenia. Trekking wzdłuż wysokich klifów, wiatr i morze powodują że z przyjemnością głęboko oddycham.”

 

Zapraszam do współpracy

  • Biura Podróży
  • Miłośników przyrody i rdzennych kultur do dzielenia się swoimi reportażami z podróży na łamach portalu.